Май 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Підготовка звітності

Підготовка звітності

Наша фірма пропонує Вам послуги по підготовці фінансової, податкової і іншої звітності підприємствам і підприємцям за доступною ціною, в терміни, передбачені законодавством.

Підприємства, які зареєстровані в Україні, незалежно від організаційно-правової форми та виду діяльності, в обов’язковому порядку подають в контролюючі органи фінансову та податкову звітність за певні періоди господарської діяльності.

Навіть у випадку якщо господарська діяльність з початку звітного періоду не здійснювалася, тобто не проводилися ніяких рухів по розрахунковому рахунку, не нараховувалася заробітна плата, не здійснювалися ніяких платежів, перекладів і так далі, то підприємство все одно повинно складати і завчасно подавати в державні перевіряючі інстанції нульову звітність.

Отже, і випливає що всі суб’єкти господарської діяльності, як малі підприємства, так і крупні фірми потребують професійних бухгалтерських послуг, які включають складання податкової, фінансової і іншої звітності.

Важливо вчасно і правильно скласти фінансову і податкову звітність, щоб не порушити вимог законодавства і не понести витрати на штрафи. Для цього керівникам малих підприємств, в яких відсутній бухгалтер, і немає можливості підготувати власними силами бухгалтерську звітність, традиційно звертаються за допомогою до спеціалістів.